Europejski model w stylu amerykańskim

Dobrym przykładem motoryzacyjnej próby stworzenia w Europie auta na wzór amerykański jest wyprodukowany przez niemiecki koncern Volkswagen-a – Volkswagen Amarok. Można powiedzieć, że auto reprezentuje amerykański styl w europejskim wydaniu. Z czym najbardziej może się wszystkim kojarzyć widok Amarok-a? Oczywiście z kultowym serialem „Strażnik Teksasu”.

Ta europejska wersja pick-up-a to bardzo nowoczesny model, zabudowany ze względu na przeznaczenie do przemierzania dużych odległości/przestrzeni. Amarok to auto, które pomieści nawet największą liczbę bagaży, sprzętów i dużych elementów. To idealny wóz dla typowego amerykańskiego farmera? Jak więc dostosować samochód do wymogów europejskich? Czy jakiś Europejczyk będzie uważał auto za funkcjonalne? Okazuje się, że tak.

Amarok zachęca swoją przestronnością, fachowością wykonania trwałością materiałów. Niewątpliwie wyróżnia się na drodze dlatego będzie idealnym środkiem transportu dla tych kierowców, którzy lubią oryginalność. Silnym argumentem przemawiającym za kupnem tego modelu jest bardzo mocny silnik, który dodatkowo posiada doładowanie bi-turbo.