Motoryzacyjny raj

Floryda to istny raj dla wszystkich fanów, wielbicieli i maniaków motoryzacyjnych. Ten zakątek jest położony w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Z Europy jest to więc całkiem spory kawałek, ale wielu mówi, że naprawdę warto tam wyruszyć. W końcu tylko tam można ujrzeć tak proste, równe i szerokie drogi.

Już sam ich widok zachęca do tego, by jak najprędzej wsiąść do swojego auta i udać się w długą, komfortową podróż. Najlepiej zrobić to zresztą w iście amerykańskim stylu, a więc pojazdem bez dachu, taki by móc poczuć wiatr we włosach i całą te adrenalinę związaną z prędkością.

Miłośnicy aut, spotkają na ulicach Florydy taki motoryzacyjne rodzynki, jak słynne, mosiężne SUV-y, pickupy z prawdziwego zdarzenia, a także typowo amerykańskie limuzyny z ryczącym silnikiem. Duża szansa, że dostrzeżemy także na amerykańskich drogach luksusowe samochody prosto z fabryk europejskich.

Z pewnością mają tu znacznie lepsze warunki do szybkiej i wygodnej jazdy i dzięki dobrej jakości dróg, również psują się rzadziej niż auta europejskie.